,,Stránka pro Vaše objednání"

Vážíme si Vašeho zájmu

a proto bychom Vám rádi vyhověli!

Pokud se objednáváte přes rezervační systém a všechny Vámi preferované časy jsou obsazeny, klidně nám zavolejte, je to jen přednastavený program! Pokud to bude jen trošku možné, pokusíme se Vám najít nějaké volné místečko! 

Jsme spokojení, když jste spokojeni Vy - a to je náš cíl!

  • 1
    Existují 2 možnosti jak se objednat. První z nich je možnost objednat se telefonicky na uvedeném telefonním čísle. Pokud Vám zrovna telefon nezvedáme, mějte prosím strpení - zrovna se věnujeme jinému klientovi. Zavoláme Vám zpět hned, jak to bude možné, nebo použijte on-line rezervační systém. 2 hodiny před procedurou Vám pak ještě zašleme připomínající SMS.

Telefonické objednání:

  • 2
    Druhou možností je objednat se on-line přes rezervační systém. Při prvním objednání je nutná registrace. V klidu domova či práce si vyberete Váš čas a můžete si i poslat potvrzení mailem, které kliknutím uložíte do kalendáře (ale jde to i přímo, bez mailu). Dvě hodiny před procedurou Vám pak ještě přijde upozorňující SMS. Kdykoliv se pak přihlásíte, uvidíte všechny svoje objednávky nebo můžete změnit svou rezervaci. Rezervační systém je hodně intuitivní a jednoduchý. Jsou tam ale i některé funkce, které nejsou na první pohled patrné. Proto jsme pro Vás připravili krátké video a doporučujeme se na něj podívat: