,,Stránka pro Vaše objednání"

Vážíme si Vašeho zájmu

a proto bychom Vám rádi vyhověli!

Pokud se objednáváte přes rezervační systém a všechny Vámi preferované časy jsou obsazeny, klidně mi zavolejte! Pokusíme se spolu najít nějaké volné místečko! Pokud je  to možné, ráda vám výjdu vstříc!

Jestli máte POUKAZ na ošetření, prosím, nenechávejte objednání termínu na poslední chvíli. Raději se objednejte min. s měsíčním předstihem před koncem platnosti poukazu!

 

EXISTUJÍ DVĚ MOŽNOSTI JAK SE MŮŽETE OBJEDNAT:

  • 1
    První možností je objednat se telefonicky na uvedeném telefonním čísle. Pokud vám zrovna telefon nezvedám, mějte prosím strpení - právě se věnuji jinému klientovi. Zavolám vám zpět hned, jak to bude možné. Dvě hodiny před objednanou procedurou vám pak ještě přijde připomínková SMS.

Telefonické objednání:

  • 2
    Druhou možností je objednat se on-line přes rezervační systém. Při prvním objednání je nutná registrace. V klidu domova či práce si vyberete váš čas a můžete si i poslat potvrzení mailem, které kliknutím uložíte do kalendáře (ale jde to i přímo, bez mailu). Dvě hodiny před procedurou vám pak ještě přijde připomínková SMS. Kdykoliv se pak přihlásíte, uvidíte všechny svoje objednávky nebo můžete změnit svou rezervaci. Rezervační systém je hodně intuitivní a jednoduchý. Jsou tam ale i některé funkce, které nejsou na první pohled patrné. Proto jsme pro vás připravili krátké video a doporučujeme se na něj podívat: