Zeštíhlení

Pokud jste se rozhodli upravit svoji postavu, zkorigovat objem v určitých partiích, nebo si jen zlepšit kondičku – rádi Vám pomůžeme a poradíme jak na to, aby výsledky byly viditelné a udržitelné! U nás budete mít při jednotlivých procedurách soukromí a plnou pozornost obsluhujícího personálu. K dispozici (v ceně) je jak plně vybavená koupelna (ručníky, hygienické potřeby) tak i dostatek pití při Vašich procedurách. Stačí si vzít jen věci na cvičení…

 S našimi klientkami a klienty pracujeme po celou dobu jejich aktivit v našem studiu. Protože jsme každý jedinečný a na stejné procesy reagujeme každý jinak, průběžně Vás budeme sledovat, abychom Vám mohli individuálně upravit to, co nefunguje tak, jak by mělo. 

     Ale …… bez alespoň minimálního pohybu to nejde! Při spalování tuků je potřeba dosáhnout optimální tepové frekvence. Na druhou stranu - není třeba držet přísnou dietu, stačí jen případná mírná úprava jídelníčku a jíst nejlépe min. 5x denně. A hlavně dodržovat zvýšený pitný režim! 

Vibrosauna

Je terapeutické zařízení (víceúčelový přístroj s výhodami několika léčebných a relaxačních procedur najednou), které tvoří vibrující lůžko uložené v tepelně izolované kabině, kde na Vaše tělo působí suchý horký vzduch. Šíji a hlavu naopak mírně ochlazuje vzduch ionizací zbavený všech škodlivin. Vibrující povrch lůžka a příjemná hudba spojená s aromaterapií jsou nastaveny tak, aby byly příjemné Vašemu podvědomí.
Vibrosauna poskytuje úlevu při zdravotních obtížích, jako jsou např. bolesti zad, kloubů, svalů, úrazy po sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost, atd. Je vhodná také na prohřátí těla a uvolnění svalů před jakoukoliv masáží. Masáž má pak větší efekt a je příjemnější.

Vibrosauna

Vibrační plošina

Nově nabízíme i cvičení na vibrační plošině,  které Vám během pravidelných 20-ti min. lekcí 2-3x týdně zpevní svaly a kůži, podpoří hubnutí a zredukuje celulitidu. Zmenší se také bolesti kloubů a zvýší celková pružnost.
Při cvičení na strojích s nejnovějšími technologiemi jsou minimálně namáhány klouby, zlepšuje se krevní oběh, posiluje metabolismus a lymfatický systém.
Vibrační stroj funguje na principu 3D+ vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich intenzivnímu posilování s minimální zátěží na organismus. Nosnost plošiny až 120 kg.
Toto cvičení je vhodné i pro starší ročníky.

Vibrační plošina
Eliptical

Eliptical

Eliptical je populární fitness stroj, jeden z nejúčinnějších domácích trenažerů. Nahrazují dnes v řadě domácností rotopedy a to především díky komplexnímu zatížení těla.
Magnetický eliptical, nebo-li eliptický trenažér vyniká unikátním pohybem nohou při cvičení. Zvláštní pohyb po elipse je mnohem šetrnější k vašim kloubům.
Cvičení je snadné, nutné je dodržovat základní pokyny od výrobce a fitness trenéra. Jediným zádrhelem při přechodu z jiných strojů je nepřítomnost volnoběhu u eliptikalů, ty je nutné nechat doběhnout.

Poslední články v novinkách

zam_vyhody

Zaměstnanecké výhody

V našem studiu můžete využívat i zaměstnanecké výhody nabízené Vaším zaměstnavatelem prostřednictvím společností Benefit Plus, Cadhock, Unišek…

celý článek
darkovypoukazregistrace200

Poukaz v hodnotě 200 Kč ZDARMA

Ještě jste u nás nebyli, a rádi by jste si nás vyzkoušeli... Něco Vás bolí a nejste…

celý článek
Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny Tento typ masáže  dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Používají se speciální techniky, které…

celý článek