Vibrosauna

Vibrosauna

Vibrosauna Body Estetic

Vibrosauna  – je terapeutické zařízení (víceúčelový přístroj s výhodami několika léčebných a relaxačních procedur najednou), které tvoří vibrující lůžko uložené v tepelně izolované kabině, kde na Vaše tělo působí suchý horký vzduch. Šíji a hlavu naopak mírně ochlazuje vzduch ionizací zbavený všech škodlivin. Vibrující povrch lůžka a příjemná hudba spojená s aromaterapií jsou nastaveny tak, aby byly příjemné Vašemu podvědomí – proto mozek tuto léčivou proceduru vnímá velmi pozitivně. Je třeba říci, že slovo sauna v názvu je poněkud nepřesné, protože se nejedná o klasický saunovací proces (tzn. pocení a následné prudké ochlazení), ale pouze o zahřátí těla na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete.

Patří k pasivním metodám udržování tělesné kondice, snižování nadváhy a zlepšování zdravotního stavu. Poskytuje úlevu při zdravotních obtížích jako jsou např. bolesti zad, svalů, úrazy při sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost, atd.

Je vhodná také na prohřátí těla a uvolnění svalů před jakoukoliv masáží. Masáž má pak větší efekt a je příjemnější.

Vibrosaunu doporučujeme navštěvovat alespoň 1x týdně, v případě závážných problémů 2x až 3x týdně. Pro viditelné výsledky alespoň 10 procedur. Ideální je jít do vibrosauny po cvičení nebo po proceduře na odbourávání tuku (kavitace, RF).

Hlavní účinky Vibrosauny:

 • vibracemi kombinovanými s teplem se zvyšuje činnost ledvin, které odbourávají kyselinu mléčnou a toxiny z těla mnohem rychleji a efektivněji
 • zrychluje se krevní oběh, čistí lymfatické cesty (silný a velmi rychlý detoxikační účinek)
 • dochází k uvolňování svalového napětí
 • působí jako prostředek na hubnutí
 • delším působením vibrací se následně zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo
 • poskytuje uklidňující prostředí a napomáhá ke snížení napětí a stresu, léčí poruchy spánku
 • je terapeutickou pomůckou pro lidi trpící artritickými a revmatickými bolestmi
 • pomáhá snižovat vysoký krevní tlak
 • působí jako účinný podpůrný prostředek na hubnutí

Vibrosauna prokazatelně zvyšuje účinek úbytku přebytečných centimetrů po cvičení na VacuPower nebo po kavitaci. Kombinací těchto dvou strojů lze docílit rychlejšího spalování narušených tukových buněk po předchozím cvičení.

Jak ošetření probíhá

Vibrosauna funguje tak, že si lehnete, uzavřete horní kryt skořepiny (hlava zůstává venku!) a měkké polstrované lůžko pod vámi vibruje, teplota i vibrace se dají nastavit, intenzitu vibrací můžete mít pod zády i u nohou jinou. Vibrující povrch lůžka, příjemná hudba spojená s aromaterapií jsou nastaveny na takovou frekvenci pohybů, o kterých je známo, že jsou příjemné pro podvědomí. Mozek přijímá velmi pozitivně tuto léčebnou proceduru. Kolem hlavy vám proudí čistý ionizovaný vzduch, zbavený všech nečistot. Během procedury jste v příjemné relaxaci, uvolnění, bez starostí. Dokonalá odměna po náročném dni.

Vibrosauna je výsledkem dlouhých a intenzivních studií prováděných skupinou vysoce kvalifikovaných odborníků – na projektu vibrosauny se podíleli praktický lékař, chiropraktik, fyzioterapeut, osteopat a také designer.

To proto, že ostatní procedury odstraňují podkožní tuk, čímž pomáhají zmenšovat tělesné proporce a požadované centimetry, zatímco Vibrosauna startuje metabolismus (rychlejší spalování), aktivuje a čistí lymfatický systém a tím odplavuje metabolity z látkové přeměny z těla ven, pomáhá hubnout a zlepšuje výsledky všech ostatních procedur, tvarujících postavu).

S sebou do vibrosauny nepotřebujete nic, ručník Vám zapůjčíme zdarma. Po vibrosauně je velmi důležité zvýšit pitný režim. Samozřejmostí je sprcha v našem studiu.

Kontraindikace

Těhotenství, akutní bolesti způsobené sraženinami, epilepsie, nemoci srdce a cév, cukrovka, implantovaný stimulátor srdce, nádorová onemocnění, akutní bakteriální či virové onemocnění, krvácivé stavy, akutní infekční a zánětlivá onemocnění, poruchy termoregulace, kardiaci, onkologičtí pacienti, dekompenzovaná hypertenze, stavy po centrální mozkové příhodě, rozsáhlé varixy, klaustrofobie (ale hlava je venku), medikace fotosensibilizujícími léky, pokročilá ateroskleróza.

Procedura v našem studiu standartně trvá 30 min. a její cena je 170,- Kč. V kombinaci s masáží je cena 100,- Kč. Pro podzimní a zimní období doporučujeme zvýhodněné permanentky, kde Vás jedna lekce vyjde na 140,- Kč

Chcete se objednat? Stránka pro Vaše objednání.

vibrosauna

Vibrosauna

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.