,,Stránka pro Vaše objednání"

Vážíme si Vašeho zájmu

a proto bychom Vám rádi vyhověli!

Rezervační systém je úžasná věc, ale je to jen program a nenabízí osobní přístup. Pokud potřebujete přijít v jiný čas, než umožňuje náš systém, nebo potřebujete něco, co není v tabulkách, klidně nám zavolejte! Pokud to bude možné, rádi Vám vyhovíme! 

Jsme spokojení, když jste spokojeni Vy - a to je náš cíl!

Přejeme bezproblémovou registraci!!

  • 1
    Existují 3 možnosti jak se objednat. První a nejjednodušší je objednat se on-line. Při prvním objednání je nutná registrace. Výhodou je, že si v klidu domova či práce vyberete Váš čas, mužete si poslat potvrzení mailem, které si kliknutím můžete uložit do kalendáře, jde to i přímo bez mailu. Dvě hodiny před procedurou přijde upozorňující sms a kdykoliv se přihlásíte tak uvidíte všechny svoje objednávky nebo můžete změnit svou rezervaci. Rezervační systém je hodně intuitivní a jednoduchý. Jsou tam některé funkce, které ale nejsou na první pohled patrné. Proto jsme pro Vás připravili krátké video. Doporučujeme se na něj podívat.
Videonávod
  • 2
    Druhá možnost je telefonicky na uvedeném čísle (před spuštěním rezervačního systému nejvíce využívaná a pořád platná - logicky!). V případě, že Vám telefon nezvedneme, jsme zaneprázněni, zavolejte prosím později, nebo využijte ostatních možností! Můžete i poslat sms ve formátu: Jméno, Přijmení, Datum a čas terapie, Typ terapie!! Váš požadavek Vám bude potvrzen telefonicky, sms nebo mailem.

Masáže a cvičení

Kosmetika

  • 3
    Třetí možnost je mailem. Tuto možnost není možné využít v den Vašeho požadavku na terapii. Vaše objenání bude potvrzeno telefoniky, sms nebo mailem. Pokud vám tento způsob nevyhovuje využijte ostatních možností! Prosíme o vyplnění všech údajů a to ve formátu: Jméno, Příjmení, Datum a čas služby, Typ služby!!

Poslední články v novinkách

Zrušení poukázek Cadhock a Unišek

Od 1. března 2017 jsme zrušili platby poukázkami Cadhoc, Unišek a Unišek +. Omlouváme se našim zákazníkům a…

celý článek