On-line rezervační systém studia Body Estetic

article_coffee_news_reading_newspapers-5

Milé dámy, vážení pánové,

s potěšením Vám můžeme oznámit, že jsme zprovoznili nový rezervační systém studia Body Estetic. Od dnešního dne se můžete registrovat z pohodlí domova či práce a v klidu si vybrat Váš čas masáže, cvičení nebo terapie.

Vybrat a zarezervovat si čas můžete na masáže ke Katce nebo k Petrovi, Hammam terapie – pleťové i celotělové, kavitaci, ultrazvuk, cvičení na VacuPoweru, Vibrační plošině nebo na Vibrosaunu. Kosmetiku a pedikuru snad velmi brzy doplníme.

Samozřejmostí zůstává i možnost objednání jako doposud,  jak telefonicky tak i osobně. Pevně věříme, že naši novinku využijete, a že s ní budete spokojeni. Poskytuje několik vymožeností – např. to, že se můžete včas odhlásit nebo přesunout terapii na jiný čas, k dispozici budete mít i přehled Vašich rezervací a to včetně Vaší historie, automaticky Vám na mobilní telefon přijde připomínka, že máte rezervované ošetření a jedním kliknutím si rezervaci uložíte i do Vašeho elektronického kalendáře. Je připravena jak verze pro počítač tak i verze pro mobilní zařízení. Pokud si netroufnete přímo se registrovat, tak je pro Vás připravený 15 minutový videonávod – stačí kliknout.

Budeme velmi rádi, za Vaše připomínky, podněty, či opravy překlepů nebo nedej bože hrubek 🙂  Pokud něco objevíte, prosím, napište nám na masaze@bodyestetic.cz

Velmi nás potěší i kladné ohlasy a chválozpěvy 🙂 Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a pokud ji vyjádříte veřejně (Facebook – Body Estetic, Google+, blog na našich stránkách viz níže), velmi příjemně  Vás odměníme – překvapení..?

Vyzkoušet můžete přímo zde

Přejeme hezký den a bezproblémovou rezervaci

Vaše Body EsteticJarLauncher

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.