Masáže

Klasická masáž zad a šíje

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem používaným po celá tisíciletí k odstranění bolesti, uvolnění svalstva a zlepšení nálady. Napomáhají ke zklidnění celého organismu i mysli. Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků pro tělo i duši. V dnešní době plné stresu a vysokého pracovního nasazení jsou významnou součástí relaxace a léčby..... 

Dornova metoda a Breussova masáž páteře

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu.

Kombinovaná masáž

Jedná se o masáž s využitím všech dostupných masáží a terapií, které ovládáme. Klasická masáž se zaměřením na problémovou oblast, jemné mobilizační techniky, bambusová masáž, Dornova metoda a Reflexní terapie. Mnoho našich klientů váhá mezi volbou vhodné masáže.

Lymfatická masáž

Má silný detoxikační a odvodňovací účinek. Jemnou metodou aktivuje a uvolňuje tok lymfy, kde se hromadí odplavované  škodlivé a toxické látky z celého těla. Má zásadní vliv na zmenšení otoků, zvýšení imunity, rychlejší hojení.  Zlepšuje kvalitu kůže a zmírňuje celulitidu. U nás ji úspěšně používáme i jako pomoc při zeštíhlení..... 

Lymfatická masáž
Jemné mobilizační techniky

Jemné mobilizační techniky

Slouží k uvolnění kloubů a skloubení v celém těle, odstraňuje blokády.Tato metoda se používá jako šetrná cesta k odstranění blokád a bolestí pohybového aparátu, protahuje a uvolňuje ztuhlé svalstvo, povoluje napětí v úponech a uvolňují se blokády obratlů.

Bambusová masáž

Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Bambusová masáž zbavuje tělo napětí a stresu. Tato masáž určena pro tělo i obličej přináší výrazný bio stimulující efekt. K masáži se využívají nahřívané bambusové tyče a originální bambusový olej. Každý bambus je speciálně určen pro danou část těla, a tím se maximalizuje úroveň tlaku.

Reflexní terapie

Jedná se o velmi účinnou metodu tlakové masáže - mačkání specifických bodů na šlapkách nohou, podél páteře, příp. na dlaních rukou. Tato metoda se úspěšně používá při zdravotních problémech (ať již s pohybovým aparátem nebo vnitřními orgány) již celá staletí.

Hammam procedury - tělové terapie

Nechejte se hýčkat úžasně aromatickým ošetřením s hedvábným účinkem pro Vaši pokožku i duši. Dopřejte svému tělu pohlazení plné minerálů, vitamínů a výtažků z léčivých bylin a přírodnin z oblasti Magrebu.

Hammam terapie

Masáž lávovými kameny

Tento typ masáže  dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Používají se speciální techniky, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimulují krevní oběh a lymfatický systém, harmonizují organismus, napomáhají detoxikaci a vyrovnávají energii v těle.

Poslední články v novinkách

darkovypoukazregistrace200

Poukaz v hodnotě 200 Kč ZDARMA

Ještě jste u nás nebyli, a rádi by jste si nás vyzkoušeli... Něco Vás bolí a nejste…

celý článek
Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny Tento typ masáže  dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Používají se speciální techniky, které…

celý článek
Vibrosauna v Brně

Vibrosauna

Vibrosauna Body Estetic Vibrosauna  – je terapeutické zařízení (víceúčelový přístroj s výhodami několika léčebných a relaxačních procedur najednou),…

celý článek